PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE PAULA OGŁASZA NABÓR

na rok 2019/2020

Rekrytacja dzieci do przedszkola będzie odbywać sie od 04.03. do 22.03.2019r. W wyżej podanym terminie będą wydawane formularze zgłoszeniowe przez  s. Zofię - dyrektor placówki. Prosimy o zwrot formularzy do dnia 22.03.2019.

Informacje o przyjęciu dzieci będzie można uzyskać od 02.04.2019r. w przedszkolu.

W naszym Przedszkolu odbywają się codzienne zajęcia dydaktyczne realizujące program edukacji przedszkolnej

zgodny z nową Podstawą Programową MEN.  Dzieci uczestniczą w szeregu zajęć:  język angielski, katecheza, zajęcia logopedyczne, zajęcia taneczne. Za zajęcia taneczne odpłatność  ponoszą rodzice.

Atrakcje w przedszkolu:

przedstawienia teatralne, cykliczne spotkania z ciekawymi ludźmi, wiele ciekawych imprez i uroczystości okolicznościowych, wycieczki

Posiłki: śniadanie, obiad i podwieczorek (opłata za posiłki naliczana jest na podstawie dni obecności dziecka).

REKRUTACJA DZIECI SZEŚCIOLETNICH REALIZUJĄCYCH OBOWIĄZEK ROCZNEGO PRZYGOTOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Informujemy, że od 1 września 2018 r. obowiązek szkolny obejmuje dzieci siedmioletnie (urodzone w 2011r.), zaś dzieci  sześcioletnie (urodzone w  2012r.) zostaną w „zerówce”. Będą odbywać obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w ramach podstawy programowej. Grupa dzieci sześcioletnich będzie objęta godzinowym systemem naliczania opłat.

W godzinach od 8 do 13 w ramach podstawy programowej pobyt dziecka sześcioletniego w naszym Przedszkolu będzie bezpłatny.

Opłacane będą tylko posiłki.

Za pozostałe godziny pobytu dziecka będzie naliczana opłata 1 zł za godzinę.