🎓🌞 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla grup „Jagódki” oraz „Słoneczka”. 🌞🎓

Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności podczas uroczystej akademii.

Każda grupa wystąpiła ze swoim przygotowanym repertuarem, dostarczając zgromadzonym gościom wielu pięknych emocji i powodów do dumy. ❤️

Nie zabrakło również uroczystego wręczenia dyplomów, które były zwieńczeniem całorocznej pracy, nauki i wspólnej zabawy. 📜🎉

 🌈✨ Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji! ☀️🏖️