![]()
23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla grup „Jagódki” oraz „Słoneczka”. ![]()
Był to wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności podczas uroczystej akademii.
Każda grupa wystąpiła ze swoim przygotowanym repertuarem, dostarczając zgromadzonym gościom wielu pięknych emocji i powodów do dumy.
Nie zabrakło również uroczystego wręczenia dyplomów, które były zwieńczeniem całorocznej pracy, nauki i wspólnej zabawy. ![]()
![]()
Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych i pełnych radości wakacji! ![]()
![]()