W poniedziałek 19 maja obchodziliśmy święto św. Feliksa – patrona dzieci,
opiekuna najmłodszych oraz wzoru dobroci, troski i wrażliwości na potrzeby innych.
Święty Feliks był człowiekiem pełnym wiary i serca dla drugiego człowieka, dlatego jego postać jest szczególnie bliska dzieciom i przypomina nam,
jak ważne są życzliwość, pomoc oraz miłość do bliźnich. 
Z tej okazji uczestniczyliśmy wspólnie w nabożeństwie, podczas którego modliliśmy się o dobro, radość i opiekę dla wszystkich dzieci.
Był to wyjątkowy czas pełen skupienia i wspólnoty. 
fotorelacja pod linkiem https://www.facebook.com/reel/26850662494586782?locale=pl_PL